Shikoni sa bakshish kanë marrë Flori dhe djemtë e ‘Threedots’ nga koncerti (FOTO)

Ata janë një ndër grupet më të suksesshëm momentalisht në Shqipëri. Flori Mumajesi sëbashku me pjesëtarët e tij të grupit kanë qenë në një koncert në Vlorë.

Përpos çmimit për të cilin djemtë e ‘Threedots’ e kanë marrë që kënduan, ata kanë fituar edhe bakshish.

Kliko per me shume info

Të paktën, kështu shihet në një fotografi që Bruno e ka hedhur në Instastory. Në këtë foto, shihet Miri duke numëruar paratë, të cilat nuk duken pak si kartëmonedha!

LEXO EDHE:  Gjithmonë e rezervuar, Rudina Magjistari publikon foton e rrallë të bashkëshortit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here