Shikoni sa bakshish kanë marrë Flori dhe djemtë e ‘Threedots’ nga koncerti (FOTO)

Kliko per me shume info

Ata janë një ndër grupet më të suksesshëm momentalisht në Shqipëri. Flori Mumajesi sëbashku me pjesëtarët e tij të grupit kanë qenë në një koncert në Vlorë.

Përpos çmimit për të cilin djemtë e ‘Threedots’ e kanë marrë që kënduan, ata kanë fituar edhe bakshish.

Kliko per me shume info

Të paktën, kështu shihet në një fotografi që Bruno e ka hedhur në Instastory. Në këtë foto, shihet Miri duke numëruar paratë, të cilat nuk duken pak si kartëmonedha!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.