Sherri i tmerrshëm, gruaja hedh foshnjën në rrugë

Kliko per me shume info

Ky është momenti tronditës kur një grua merr një karrocë me një fëmijë tetëmujor brenda dhe e hedh atë në rrugë gjatë një sherri vdekjeprurës me thikë me prindërit e foshnjës.

Yohanna Pinones Iter, 38 vjeç, dhe bashkëshorti i saj, Jorge Huerta, 40, kishin filluar një sherr me një pronar kioske në Antofagasta, Kili, duke e akuzuar atë për ndotjen e gomave të tyre.

Kliko per me shume info

Pamjet CCTV tregojnë se djali i mitur i pronarit është ulur në një karrocë pranë kioskës, dhe gjatë sherrit, Pinones Iter e kap karrocën dhe e hedh atë në rrugë, ndërsa nëna e foshnjës nxiton për ta shpëtuar atë. Cifti në fjalë u godit më thikë nga pronari i kjoskës dhe ndërruan jetë, ndërsa foshnja që raportohet nga DailyMail të jetë vajzë, thuhet se është jashtë rrezikut për jetën. /lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.