Sherr me TBA në New York? Noizy flet për herë të parë: U kërkoj ndjesë fansave

Gjithë ditën e djeshme u fol në media dhe rrjete sociale lidhur me faktin se jashtë koncertit që mbajti Noizy dhe OTR në New York, kishte ndodhur një sherr nga ku reperi kishte përfunduar i gjakosur. U aludua se bëhej fjalë për një hatërmbetje të vjetër midis grupit TBA dhe OTR ndaj dhe konflikti kishte degjeneruar deri në atë pikë.

LEXO EDHE:  Bëri bujë me ndarjen nga biznesmeni, modelja eksperimenton me "drogëra"?

Megjithatë vetëm pak orë më parë ka ardhur edhe reagimi i vetë Noizyt lidhur me gjithçka u fol. Pa dashur të flasë për këto thashetheme, Noizy ka falenderuar të gjithë fansat e tij që i kishin dhënë mundësinë të shijonte një nga koncertet më të mira të karrierës.

Kliko per me shume info

Gjithashtu ai kërkoi falje për gjithë fansat që e prisnin jashtë por nuk mundi t’i takojë për çështje kohe. Kështu reperi ka thënë me pak fjalë se ai as nuk ka dalë fare jashtë, jo më të konfliktohej fizikisht me dikë.

LEXO EDHE:  GAFAT e Rudinës s'kanë të NDALUR, shihni çfarë bën gjatë emisionit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here