Sherr në Komision/ Braçe-Shehajt: Ik, se s’më ha k… fare

Kliko per me shume info

Të tjera detaje janë zbardhur nga sherri i sotëm në Komisionin e Ekonomisë mes deputetit socialist Erion Braçe dhe atij demokrat, Agron Shehaj.

Debatet për buxhetin në komisionin e Ekonomisë kanë degjeneruar në përplasje fizike mes dy deputetëve, kur socialisti Braçe ka thënë një shprehje që askush nuk e priste.

Kliko per me shume info

Gjatë debatit deputeti Agron Shehaj i ka thënë Braçes se: Je një hiç, ke 27 vjet që bën jetë milioneri në kurriz të shqiptarëve.

Përgjigja e Braçes ka qenë e papritur dhe fyese për të gjithë ata aty: Ik, se s’më ha k… fare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.