“T’i qenke i trashë, nuk merr vesh”, plas sherri mes deputetëve Ndreu dhe Salianji

Ka pasur përplasje dhe fyerje mes deputetit demokrat Ervin Salianji me deputetin socialist Pjerin Ndreu.

Të ftuar ne emisionin ‘Studio e Hapur’ në News24 dy deputetët nuk i kanë kursyer ofendimet dhe fyerjet ndaj njeri-tjetrit teksa po diskutonin për çështjen ‘Tahiri’.

Kliko per me shume info

DEBATET:
Ndreu: Ti nuk merr vesh çfarë thua.
Salinaji: Unë refuzoj të flas me ty dhe me nivelin tënd.
Ndreu: Je delirant.
Salinaji: E di kush të ka sjellë në parlament.
Ndreu: Kush më ka sjellë?
Salianji: Të ka sjellë në Kuvend Igli Toska.
Ndreu: Ti qenke i trashë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.