“T’i qenke i trashë, nuk merr vesh”, plas sherri mes deputetëve Ndreu dhe Salianji

Kliko per me shume info

Ka pasur përplasje dhe fyerje mes deputetit demokrat Ervin Salianji me deputetin socialist Pjerin Ndreu.

Të ftuar ne emisionin ‘Studio e Hapur’ në News24 dy deputetët nuk i kanë kursyer ofendimet dhe fyerjet ndaj njeri-tjetrit teksa po diskutonin për çështjen ‘Tahiri’.

Kliko per me shume info

DEBATET:
Ndreu: Ti nuk merr vesh çfarë thua.
Salinaji: Unë refuzoj të flas me ty dhe me nivelin tënd.
Ndreu: Je delirant.
Salinaji: E di kush të ka sjellë në parlament.
Ndreu: Kush më ka sjellë?
Salianji: Të ka sjellë në Kuvend Igli Toska.
Ndreu: Ti qenke i trashë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.