VIDEO/ Plas sherri në Pogradec, shoferët zihen me leva për pasagjerët

Kliko per me shume info

Sherr në mes të rrugës dhe në mes të ditës.

Pamjet që shihni janë regjistruar në qytetin e Pogradecit, ndërsa raportohet se personat e përfshirë në të, përveç grushteve përdorin edhe leva.

Kliko per me shume info

Videoja është postuar në rrjetet sociale, ndërsa dëshmitarët në vendngjarje thonë se personat në fjalë janë shoferë dhe se gjithë sherri ka ndodhur për ndarjen e pasagjerëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.