Shefi paguan punonjësen të dalë zhveshur për të “ngritur moralin e kolegëve”

Shefi i një kompanie në Varshavë, ka menduar të paguajë një nga punonjëset që të dalë nudo përpara kolegëve të saj dhe të bëjë paradë në mënyrë që atyre tu ngihet morali.
Por “show” që ka dhënë punonjësja ka shkaktuar reagime të shumëta të stafit, ku një pjesë prej tyre e kanë pëlqyer dhe një pjesë tjetër është zemëruar.

LEXO EDHE:  Dieta e çmendur, e reja humbi 28 kg në 6 javë duke përdorur vetëm këtë truk

Vajza ka dalë e veshur vetëm me çizme të gjata dhe pa rroba. Ajo ka bërë një paradë në zyrën e kolegëve të saj dhe më pas ka shkuar dhe është ulur tek vendi i saj.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here