Zhduket 19 – vjeçarja në SHBA, autoritetet policore: Mund të ketë rënë viktimë e trafikimit

Kliko per me shume info

Një 19-vjeçare është shpallur e zhdukur dhe dyshohet se ka rënë viktime e trafikimit seksual.

Corinna Slusser, 19 vjeç, u pa për herë të fundit në orët e para të mëngjesit të 20 Shtatorit në një motel në Queens, SHBA.

Kliko per me shume info

Autoritetet policore kanë nisur kërkimet, por janë shprehur se ajo mund të ketë rënë viktimë e një rrjeti trafikimi për prostitucion.

Miqtë e saj kanë nisur apel në rrjetet sociale, ku kërkojnë ndihmë nga çdo person që mund ta shikojë të renë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.