“Sezon peshkimi”, Bujar Kapexhiu frymëzohet nga Donald Lu, karikatura e tij “thyen rrjetin”

Kliko per me shume info

Bujar Kapexhiu “thyen rrjetin” me një karikaturë të frymëzuar nga deklarata e ambasadorit amerikan Donald Lu për arrestimin e “peshqve të mëdhenj”.

Peshqit me pranga në duar dhe Donald Lu i buzëqeshur teksa thotë: “Tani radhën e kanë të mëdhenjtë”.

Kliko per me shume info

Diçitura që ka vendosur për këtë karikaturë Kapexhiu është: “Sezon peshkimi”.

Na mbetet të presim për të zbuluar se kush do bjerë në rrjetë.u

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.