Nuk paraqiten dëshmitarët, shtyhet seanca ndaj Shullazit te Krimet e Rënda

Kliko per me shume info

Eshte shtyrë seanca ndaj Emiljano Shullazit në Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Burime bëjnë me dije se shkak për shtyrjen e seancës së sotme është bërë mosparaqitja e dëshmitarëve.

Kliko per me shume info

Dy dëshmitarët Jani Zaka dhe Astrit Sinanaj, pritej të dëshmonin në seancën e sotme ndaj Shullazit.

Mësohet se dëshmitari Jani Zaka ndodhet jashtë jashtë vendit, ndërsa Astrit Sinanaj ka një masë sigurie “arrest me burg”.

/LAJMIFUNDIT.AL/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.