Selanik/ Taksistët shqiptarë zihen me njëri-tjetrin

Kliko per me shume info

Dy taksistë shqiptarë nuk kanë ditur të ruajnë qetësinë dhe të zgjidhin me qetësi apo duke biseduar problemet e tyre.

Ata janë konfliktuar për klientët dhe puna ka shkuar aq keq saqë kanë nisur të shahen me fjalë të ndyra dhe më pas edhe të kacafyten mes njëri-tjetrit.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Selanikut, ku shqiptarët rrinë dhe mbajnë radhën për të siguruar pasagjerët.

Siç duket, dy kolegët e kanë pasur të pamundur të gjejnë konsensus.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.