Sekuestrohen 6 makina, para dhe armë në Janinë, arrestohen 7 shqiptarë

Kliko per me shume info

Policia greke në Janinë ka zhvilluar një operacion masiv, ku në pranga kanë rënë 7 shtetas shqiptarë dhe 4 grekë.

Sipas të dhënave, shtetasit në fjalë bënin pjesë në një grup kriminal të trafikut të klandestineve. Bëhet me dije se të arrestuarit akuzohen 77 raste trafiku.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që mësohet se policia ka sekuestruar 6 makina, shuma parash, një pistoletë dhe disa armë gjahu. Operacioni po vazhdon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.