Samanta Karavello ‘’tallet’’ me ndjenjat e fanses: ‘’I dashuri im të do ty’’ (Foto)

Kliko per me shume info

Samanta Karavello, këngëtarja bukuroshe shqiptare ka publikuar një mesazh të dërguar nga një fanse, duke e cilësuar si një mesazh që e ka bërë të qeshë.

Sigurisht që ajo ka mendur se është dhe nuk e ka besuar, por nëse ka ndodhur me të vërtetë, do të ishte një histori shumë e trishtuar. Një vajzë është braktisur nga i dashur, pasi ai dashuronte shumë këngëtaren shqiptare.

Kliko per me shume info

Sipas mesazhit të vajzës, ata nuk janë më bashkë, por pavarësisht kësaj, duke ditur dashurinë e madhe të ish- partnerit për Samantën, ajo i ka dërguar një mesazh këngëtares, ku shpreson që ata të takohen një ditë.

“I dashuri im të do, por tani ne jemi ndarë. Shpresoj që ai të të takojë”, i ka shkruar ajo Samantës. Këngëtarja ka postuar foton në profilin e saj në Instagram.
Nuk e dimë se cila ka qenë përgjigjja e këngëtares, por nisur nga reagimi i këngëtares, besojmë se edhe ajo është treguar paksa skeptike për vërtetësinë e këtij mesazhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.