Sadiku futet në lojë, tifozët e Legias djegin stadiumin dhe ndërpresin ndeshjen 3 herë

Kliko per me shume info

Ndeshja që Legia e Varshavës, po zhvillon ndaj Gornik në Poloni, është ndërprerë plot tri herë. Shfaqjet e shumta piroteknike, kanë bërë që stadiumi të mbushet me flakë e me tym, duke e bërë të pamundur zhvillimin normal të ndeshjes.

Tifozët e ekipit ku aktivizohet Armando Sadiku, njihen kudo si mbështetës të flaktë, dhe nuk kursehen asnjëherë për ekipin e tyre.

Kliko per me shume info

Ndeshja përfundoi me fitoren 1-0 të Legias, ndërsa Sadiku u fut në fushë vetëm në minutën e 63-të./Panoramasport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.