Rrefehet babai i ish kapitenit Cana:Loriku me ka dhene karrieren e dyte dhe shume leke

Kliko per me shume info

Babai i ish kapitenit te Kombetares, Lorik Cana, ka folur per karrieren e tij ne futboll, por edhe karrieren e djalit te tij. “Loriku me ka dhene karrieren e dyte. Nuk kam qene ne fushe, por jashte fushe”, eshte shpehur Agim Cana, i ftuar ne emisionin “Xing me Ermalin”.

Ai ka treguar se kane qene te dhene pas sportit si familje dhe e ka ndihmuar Lorikun ne nisjen e karrieres se tij ne Zvicer, duke u treguar ndonjehere edhe i ashper.

Kliko per me shume info

Nderkaq, ai ka folur edhe per femijerine e Canes, duke u shprehur se nuk e ka rrahur asnjehere,pasi nuk ka pasur arsye. sa i perket marredhenieve financiare, babai i Lorikut shprehet se i biri i ndihmon gjithnje.

“Loriku me ka dhene shume leke. Ne i kemi leket e perbashketa. Pas fillimit te karrieres si futbollist, ai ka fituar me shume se ne dhe na ka ndihmuar dhe na ndihmon”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.