I rrahu vëllain, 24 vjeçarja kërcënon me thikë ish-burrin, por e pëson keq

Kliko per me shume info

Policia ka arrestuar dy ish-bashkëshortë, Nevro Dudumin, 24 vjeçe dhe Denis Braja, 25 vjeç, të dy banues në Gjirokastër.

Arrestimi i Nevro Dudumit u bë pasi ajo ka kanosur me thikë ish-bashkëshortin e saj.

Kliko per me shume info

Ndërsa, Denis Braja është arrestuar pasi ka goditur me sende të forta vëllain e Nevro Dudumit, M.D, duke i shkaktuar dëmtime në fytyrë dhe duar.

M.D., ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.