Rrahu dhe përdhunoi gruan në sy të vajzës së mitur, arrestohet 33-vjeçari shqiptar

Kliko per me shume info

Një i ri shqiptar po pret të marrë dënimin nga drejtësia italiane pasi për më shumë se një vit ka dhunuar mizorisht bashkëshorten e tij edhe në sy të vajzës së mitur.

Sipas mediave italiane 33-vjeçari i identifikuar si Indrit Gjini ka ushtruar dhunë të vazhdueshme fizike dhe seksuale ndaj bashkëshortes së tij.

Kliko per me shume info

Ngjarja tronditës ka ndodhur në Caserta të Italisë, ndërsa periudha kur shqiptari ka mbajtur të izoluar gruan e tij mendohet të jetë nga fillimi i 2016 deri në shkurt të 2017.

Por më tronditëse është fakti se shqiptari e ka torturuar dhe përdhunuar gruan edhe në sy të vajzës se tyre. Ai tashmë akuzohet për dhunë në familje dhe dhunë seksuale. Ai ndodhet në paraburgim në pritje të dënimit.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.