Rozana Radi “zbulon” pse nuk është martuar

Kliko per me shume info

Kengetarja Rozana Radi ka qenë pjesë e ekipit blu nën drejtimin e Edi Manushit në spektaklin e kësaj të shtune në “Shiko kush LUAN” nga Luana Vjollca.

Por gjatë lojës së gjetjes së fjalëve, Rozana Radi, ka dhënë edhe një arsye se përse ka mbetur pa martuar.

Kliko per me shume info

E ndërsa duhet të gjente fjalë se në çfarë besëtytni besojnë shqiptarët, ajo është përgjigjur “Se nëse të thyhet pasqyra mbetesh 7 vite pa martuar”.

Dhe kur është pyetur nga Luana se nëse asaj i ka ndodhur një gjë e tillë, ajo është përgjigjur “Po” duke pranuar me shaka se prandaj ka mbetur edhe pa martuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.