Roza Lati turpëron meshkujt shqiptarë: Ja pse nuk lidhem me ta

Kliko per me shume info

Moderatorja simpatike Roza Lati ka shumë vërejtje për djemtë shqiptarë. Duke folur në “Pop Culture”, vajza e aktores Rita Lati tha:

“Kam kohë që nuk jam e lidhur me një djalë. Çunat shqiptarë e kanë maninë që të thonë “e kapa unë atë”, apo “e kam kap unë atë”. E kam shumë bezdi që ta thonë për mua këtë, prandaj nuk jam lidhur.

Kliko per me shume info

Personi që kam telefonuar është ish i dashuri im, që nuk është as shqiptar, është i huaj dhe sa herë që më është dashur për të mbështetur kokën në një shpatull, ai më është gjendur pranë…

Në fund të fundit kam shkuar dhe kam fjetur në shtëpinë time me Çaçon…qenushin tim”, u shpreh ajo.

1 COMMENT

  1. shqiptaret i duan femrat per ti treguar shokeve qe ja jam i bukur ;;;;dhe ;;;;;; i duan per prestigje ;;;NDERSA NE EUROPE ESHTE MENTALITET NDRYSHE … DHE VAJZAT SE CAJNE ….PER I THA APO SHKRUAJTI GAZETA ….. BEJNE JETEN DHE SE VRASIN MENNDJEN PER THASHETHEME ….DHE MIRE E KA … QE SJA VAR NJE SHQIPTARI …SA KAM PARE MENTALITETI I CUNAVE SKA NDRYSHUAR …XJELOZA DHE EGOISTA …DHE KUR SHIKOJE DISA Q E I RRAHIN GRATE …… SI ARABET …ME BEJNE ME TURP ….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.