Ronela Hajati zbulon kushërirën këngëtare, ja si e uron për pjesëmarrjen në “Kënga magjike”

Kliko per me shume info

Këngëtarja Evi Reçi e cila prej kohësh vazhdon dhe karrierën e saj si gazetare në Itali, është rikthyer fuqishëm me një këngë konkuruese tek “Kënga Magjike”.

Por kjo pjesmarrje ka zbuluar se këngëtarja është në fakt kushrirë me kolegen e saj Ronela Hajati.

Kliko per me shume info

Përveçse njihet si vajza e tezes të Luanës dhe Marina Vjollcës, Evi Reci rezulton se është edhe kushërira e Ronelës, e cila e ka ururar për pjesëmarrjen në festivalin muzikor.

“Suksese kusho! Një yllkë!”-ka shkruar ajo në postimin e bërë me videon e Evit në prezantimin e këngës së saj në “Kënga Magjike”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.