Robert Aliaj tregon arsyen pse i mban thonjtë gjithnjë të lyer, ja cfarë roli luan Gala e tij e vogël

Kliko per me shume info

Robert Aliaj është një nga artistët shqiptarë që spikatet për stilin unik, ndryshe nga çjemi mësuar të shikojmë personazhët publikë në përgjithësi kur dalin në televizione.

Kliko per me shume info

Një nga detajet që është vënë re shumë në paraqitjen e jashtme të Aliajt kanë qenë thonjë e lyer. Sot i ftuar në emisionin Rudina, ka treguar për herë të parë pse kanë rëndësi kaq shumë thonjë e lyer për të.

Gjatë intervistës Roberti tha se thonjë nuk i lyen vetë, por e adhuron këtë proces pasi e bën vajza e tij e vogël Gala, të cilën e ka pikë të dobët. Detaje të tilla nga një marrëdhënie babë e bijë janë tejet të veçanta dhe të bukura, pasi siç e tha dhe vetë Aliaj fëmijët janë pikë e dobët për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.