“Pranova sygjerimin e doktorit”, Rita Ora: I ngriva vezët që në moshën 20-vjeçare

Pak ditë më parë, këngëtarja Bleona Qereti tregoi se kishte vendosur të ruante vezët e saj në ngrirje duke zgjidhur një moment të përshtatshëm për t’u bërë nënë.

Bleona madje tregoi edhe procedurës e ngrirjes së vezëve, mirëpo ky veprim nuk u prit edhe aq mirë nga ndjekësit e saj të cilët e kritikuan, duke thënë se përse diçka kaq personale e bëri publike.

LEXO EDHE:  Skuadra italiane dëgjon këngën e Flori Mumajesit para cdo ndeshje.
Kliko per me shume info

Mirëpo duket se kjo gjë është kthyer “në trend”, pasi një tjetër rast i ngjashëm vjen nga Rita Ora.

Në një intervistë për një TV në Britani, Rita Ora ka treguar se kur ishte 20-vjeçe mjeku i saj i familjes i sygjeroi se në këtë moshë vezët e saj janë shumë të shëndetshme dhe do të ishte një ide e mirë që ajo t’i ngrinte, e më pas të vendoste në një moment të caktuar për t’u bërë nënë, e këngëtarja e ka pranuar idenë e tij dhe e ka kryer procedurën që në ato vite.

LEXO EDHE:  Aktorja shqiptare rrëfen incidentin që e nxorri nga televizioni: Disave u është shkatërruar jeta, por mua…

Rita tani është 26 vjeçe dhe është shprehur se e mendon shpesh krijimin e një familjeje të madhe.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here