Rita Ora dhe Bebe Rexha bashkojnë forcat për projektin e ri muzikor

Kliko per me shume info

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha për herë të parë janë bërë bashkë për të sjellë një këngë që pritet të jetë hiti më i ri botëror

Mësohet se në këngën e re të Rita Orës dhe Bebe Rexhës pjsëmarrës pritet të jenë edhe Charli XCX e Zara Larsson.

Kliko per me shume info

Rita e konfirmoi lajmin në fundjavë duke thënë se kënga “Girls” do të lansohet në janar të vitit të ardhshëm, shkruan koha.net.

Ora sivjet u kthye fuqishëm në tregun botëror me tri këngë “Your Song”, “Lonely Together” dhe “Anyëhere”, ndërsa Rexha solli disa këngë, në mesin e të cilave edhe hitet “I Got You”, “The ëay I Are” dhe “Meant To Be”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.