Rikthehet ‘fuqishëm’ Soni Malaj, kaq elegante dhe seksi nuk e keni parë prej kohësh

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen

Por, pos për këngët e saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Kliko per me shume info

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

LEXO EDHE:  “Sa vulgare je!” Ermal Mamaqi nuk ia përton aspak moderatores

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket shumë e bukur, elegante dhe si gjithmonë atraktive.

Na kishte munguar për një kohë Soni me pamje të tilla.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here