Nesër rikthehet dielli, por temperaturat shkojnë deri në -5 gradë celcius

Kliko per me shume info

Pas reshjeve të shiut e dëborës gjatë ditës së sotme, nesër do të ketë përmirësim të motit, por temperaturat do të ulen ndjeshëm.

Sipas meteorologëve, në zonat malore temperaturat do të shkojnë deri në -5 gradë celsius.

Kliko per me shume info

Megjithatë kjo situatë e motit me temperatura të ulëta, do të jetë vetëm të martën dhe të mërkurën pasi sërish në vazhdim do të rikthehen reshjet e shiut në të gjithë territorin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.