Rike Roci zbulon dy arsye pse nuk do ë shkojë në Botërorin Rusia 2018

Bukuria, sensualiteti dhe njëkohësisht dashuria që ka për kombëtaren shqiptare ka bërë që ta meritojë titullin “tifozja më e mirë kuqezi”.

Po flasim për ish-banoren e Big Brother dhe aktualisht modelen seksi që jeton në Milano, Rike Roçi. Bukuroshja është një nga simpatizantet më të zjarrta të kuqezinjve dhe “axurrëve”.

Kliko per me shume info

Në “Euro 2016” pushtoi rrjetet sociale dhe portalet mediatike me prezencën e saj në Francë, ndërkohë që në Rusi do të mbështesë yllin e Brazilit, Neymar.

LEXO EDHE:  Zbulohet pasuria marramendëse e Dua Lipës

Në një intervistë për “Eduasportin”, Roçi ka pohuar se kësaj radhe nuk do të shkojë në botëror pasi që nuk ka motiv.

“Jo, jo, nuk kam asnjë motiv për të shkuar atje, pasi Shqipëria dhe Italia nuk luajnë”, tha Rikja.

Ajo më tutje ka pohuar se “Jam shumë e përqendruar te dieta edhe pse është shumë e vështirë për mua, por duhet të jem në formë për një set fotografik. Nga ana tjetër menaxhoj edhe sallonin tim të bukurisë, që kam hapur këtu në Itali”.

LEXO EDHE:  Oriola Marashi “çmend” Barcelonën, kërcen me të brendshme në mes të qytetit

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është edhe tifoze e flaktë e skuadrës italiane të Milanit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here