Rezarta Shkurta ka ditëlindjen, ‘zbulon’ SMS e Berishës, Ramës dhe Tahirit

Kliko per me shume info

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka pasur sot ditëlindjen dhe i ka bërë një surprizë fansave të saj. Ajo ja sajuar disa mesazhe sikur ja kanë dërguar politikanët.

Në fotot e publikuara ajo tregon mesazhin e Edi Ramës, Sali Berishës dhe të Saimir Tahirit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.