Reshjet/ Përplasen 5 makina, bllokohet aksi rrugor në rrugën e Kombit

Kliko per me shume info

Një tjetër aksident rrugor është verifikuar pasditen e kësaj të enjteje, këtë herë në afërsi të Rrëshenit, përgjatë rrugës së Kombit.

Sipas informacioneve të para, janë përplasur pesë makina dhe është bllokuar edhe qarkullimi në aksin rrugor.

Kliko per me shume info

Burime nga policia thanë se nuk ka viktima.

Reshjet mendohet se kanë ndikuar në incidentin rrugor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.