Reforma në drejtësi, deputeti i PD: Investimet i kanë rrëmbyer skifterat

Kliko per me shume info

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka reaguar lidhur me investimet që ka bërë qeveria në shëndetësi.

Në një postim në rrjetet sociale, Shehu shkruan se kjo qeveri nuk ka bërë asgjë për shëndetësinë gjatë 4 viteve.

Kliko per me shume info

Më tej ai ironizion me investimet në këtë sektor duke thënë se ato i rrëmbejnë “skiferët” dhe asnjëherë nuk shkojnë tek qytetarët.

“Ndërsa shëndeti i qytetarëve veçse dëmtohet më tej si pasojë e varfërimit të metejshëm e të skajshëm të sistemit”,- thekson ndër të tjera Tritan Shehu.

Më poshtë reagimi i plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.