Reali, super-ofertë 80 milionë euro për Martial

Real Madrid është duke përgatitur një super-ofertë për Anthony Martial e Manchester Unitedit.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” do t’ia ofrojnë ‘Djajve të Kuq’ hiq me pak se 80 milionë euro për Martial.

Kliko per me shume info

Madrilenët synojnë ta blejnë lojtarin verën që vjen, edhe pse sulmuesi 21-vjeçar në mënyrë të përsëritur ka shprehur dëshirën e tij për të qëndruar në ‘Old Trafford’.

LEXO EDHE:  Dhunë në derbin e Turqisë, goditet trajneri i Besiktasit

Por, qëndrimi i tij në skuadrën e Jose Mourinhos është në dyshim pasi që Martial ka zhvilluar vetëm pesë ndeshje në Premier Ligë këtë sezon të garave.

Real Madridi shpreson të përfitojë nga frustrimet e tij dhe ta sjellë atë në kryeqytetin spanjoll.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here