Real Madridi fiton me spektakël

Kliko per me shume info

Real Madrid ka shënuar fitore të thellë prej 0:6 ndaj Apoel-it në udhëtim, duke siguruar kalimin në mesin e 16 skuadrave më të mira në Ligën e Kampionëve.

Kampioni i Evropës, Real Madrid ka fituar me spektakël ndaj Apoel 0:6, për të vazhduar rrugën drejt mbrojtjes së titullit për herë të tretë në Ligën e Kampionëve, transmeton Express.

Kliko per me shume info

Golat për Realin në këtë ndeshje i shënuan Modric, Benzema dy, Nacho dhe Ronaldo dy.

Pas kësaj fitoreje Reali mban vendin e dytë në Grupin H me 10 pikë, tri më pak se sa Tottenham që mposhti 1:2 Dortmundin në udhëtim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.