Reagon Viola Spiro pas disa ditësh heshtje

Kliko per me shume info

Bukuroshja Viola Spiro ka qenë mjaft e lakuar gjatë ditëve të fundit në media, për shkak se një djalë i supozuar si i dashuri i saj është vënë në pranga me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Kliko per me shume info

Valentin Selaj, i quajtur ndryshe bosi i kokainës në Holandë dhe Italia, u arrestua në Firence, ndërkohë mediat nxituan duke publikuar, se djali kishte një histori dashurie me një nga bukuroshet e ekranit shqiptar, e cila ishte pikërisht Viola Spiro.

Por pas ditësh heshtje, Viola ka publikuar një video në Instastories në të cilën ka treguar se ka udhëtuar në qytetin e Vlorës dhe pikërisht nga pjesa e “Lungo Mares”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.