Reagon Berisha: Për të shpëtuar lëkurën e tij Noriega arratis Saimir Trafikun!

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar lajmin e publikuar nga Top Channel se Saimir Tahiri është larguar sot drejt Gjermanisë. Berisha thotë Tahiri u arratis nga Rama, duke iu referuar këtij të fundit si Noriega.

Kliko per me shume info

“Noriega arratis Saimir Trafikun!
Pasi e kercenoi Tahirin me koken e tij dhe te djalit 5 vjeç per ti mbyllur gojen, Edi Rama, per te shpetuar lekuren e tij dhe te vella Osit, e nisi Saimir Trafikun ne arrati. Te gjithe ne kembe per te rrezuar sa me pare regjimin e Norieges!!’, shkruan Berisha.

Më herët Top Channel ka publikuar lajmin se Tahiri është nisur drejt Gjermanisë për arsye familjare, ndonëse është nën hetim. Avokati i tiij Maks Haxhia nuk ka dijeni për lëvizjen e ish-ministrit të Brendshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.