Rashel Kolaneci publikon foto dhe mesazhin sensibilizues nga spitali

Kliko per me shume info

Bukuroshja e “Porcesit Sportiv” Rashela Kolaneci përfundon në spital.

Fatmirësisht, vajza sexy, e cila i është bashkuar së fundmi emisionit sportiv në “Top Media”, nuk ka asnjë problem shëndetësor, por i është bashkuar nismës vullnetare për të dhuruar gjak për njerëzit në nevojë.

Kliko per me shume info

Bukuroshja ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaq duke iu nënshtruar procesit të dhurimit të gjakut në krevatin e një qendre spitalore, ndërsa nuk ka hezituar të japë edhe një mesazh sensibilizues për të gjithë: “Shpetoni dhe ju një jetë duke dhuruar gjak”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.