Rashel thotë se është natyrale, por shikoni si duket në fotot pa ndërhyrje

Kliko per me shume info

Është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar që pas daljes në emisionin e Ermal Mamaqit ku dalloi për format super seksi.

Rashel është pyetur shpesh nëse ka bërë ndërhyrje plastike në trup e fytyrë dhe gjithmonë është shprehur se është natyrale dhe nuk ka asnjë ndërhyrje.

Kliko per me shume info

Mirëpo një foto e publikuar nga “Vipat E Bllokut” tregon brunia seksi ose bën fotoshop tek pjesa e hundës, ose ka bërë një ndërhyrje plastike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.