Momente lumturie në familjen e kryeministrit Edi Rama

Kliko per me shume info

Vajza e bashkëshortes së kryeministrit Rama ka ndarë disa çaste lumturie në rrjetet socila. Duket se momentet më speciale Rea Xhillari i kalon me vëllain e saj të vogël, Zahon.

‘Lumturi…’ ka shkruar ajo krah fotos me vëllain e saj. Kjo nuk hera e parë që Rea publikon foto me vogëlushin, madje duket se ai e shoqëron dizenjatoren në çdo event të rëndësishëm.

Kliko per me shume info

Djali i kryeministrit Rama është padiskutim një ndër fëmijët ‘Vip’ të lakuar në media.

Familja kujdeset gjtihmonë që të mos tregojë fytyrën e vogëlushit në postimet e një pas njëshme. Dhe në këtë foto vajza e Linda Ramës është kujdesur të sfumojë fytyrën e Zahos.

Në fotot e mëparshme të Zahos vihej re se ai mbante syze. Në foton e fundit me Rean, por dhe në një të postuar disa ditë më parë nga kryeministri Rama duket se Zaho nuk i mban më ato.

Happiness. #kids

A post shared by @reaxhillari on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.