Urimi i veçantë i Ramës nga Vlora: Shqiptarë, Gëzuar 105 vjetorin e Pavarësisë

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë shqiptarët nga qyteti i Vlorës për 105 vjetorin e Pavarësisë.

Rama ka postuar një foto ku janë bashkuar në një të vetëm flamuri i Shqipërisë dhe ai i Kosovës.

Kliko per me shume info

“Të gjithë shqiptarëve kudo janë, nga Vlora u uroj GËZUAR 105 VJETORIN E PAVARËSISË SË SHQIPËRISË”- shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.