Rama i bën njerëzit të dalin nga shtëpia: Pyesni për taksat në marketin më të afërt

Kliko per me shume info

Me ane te nje fotoje nga racioni i pernatshem i fakteve dhe jo kazaneve, kryeministri Edi Rama ka uruar naten e mire.

Ai i fton qytetaret qe te besojne ate qe ai u thote, te kontrollojne dhe te pyesin ne nje market afer shtepise.

Kliko per me shume info

Sipas Rames, tatimi i fitimit per biznesin me xhiro nga 5-8 milione leke eshte ulur me 5 %.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.