Denoncimi/ “Rama emëroi prefekt të afërmin e Habilajve”

Kliko per me shume info

Ish kryeministri Sali Berisha shkruan se Edi Rama ka emëruar në krye të prefekturës së Gjirokastrës një person të lidhur me trafikantët e drogës.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha publikoi denoncimin e një “ushtaraku dixhital”, i cili shprehet se Astrit Alia thuhet se ka edhe lidhje gjaku me fisin e Habilajve.

Kliko per me shume info

Sipas denoncuesit, edhe shumica e personave të tjerë që emëroi Rama prefektë kanë lidhje me trafiqet.

POSTIMI I PLOTË:

Ushtaraku dixhital denoncon: Narko-ushtaraket emerohen nga Noriega narko-prefekte!

Lexoni mesazhin e tij. sb

“Pershendetje doktor. Disa nga ushtaraket e emruar nga kryeministri si prefekt jane te implikuar ne histori trafiqesh. Perfaqesuesi me tipik i tyre esht Astrit Alia i cili ka qene zv Dr i QNOD-se dhe thuhet se esht edhe lidhje dhe ilaka e Habilajve.Rama atij dhe disa te tjerve nuk ju permendi fare punen qe kane bere. Tani po e dergon Prefekt ne Gjirokaster .Astriti esht me tipiku por histori dhe lidhje me trafiqet kane shumica e tyre.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.