A e dije për përgjimet prandaj e shkarkove Tahirin? Ja si përgjigjet kryeministri Rama

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama i ftuar në ‘Sudio e Hapur’ me Eni Vasilin ka folur ndër të tjera edhe për përgjimet në dosjen ‘Habilaj’ dhe “ceshtjen Tahiri”.

I pyetur nga Vasili se a ka qenë në dijeni para zgjedhjeve për këto përgjime dhe se ka qenë kjo asyeja që e ka hequr nga posti i ministrit Rama i është përgjigjur vetëm me mimikë duke lëvizur kokën majtas-djathtas për të thënë jo.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.