“Mos më fol mua me ti”, Rama tensionohet në studio, i kthehet ashpër gazetarit

Kliko per me shume info

Pyetjet e moderatorit Artur Zheji në emisionin “360 gradë” në Ora News e kanë acaruar dhe tensionuar kryeministrin Rama i cili në një moment i ka kërkuar të mos i drejtohet me “ti”, por me “ju”.

Ndërsa Zheji ia ktheu “ti nuk je monark”.

Kliko per me shume info

Replikat:

Zheji: Te te bej nje pyetje, ti ke mundesine qe me nje fishkellime…

Rama: Une jam “ju” nuk jam “ti’

Zheji: Nuk e perdorim se nuk je monarki

Rama: Jo une po ju flas me ju

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.