Rama publikon disa foto dhe ‘thumbon’ PD: Deri dje qeverisnin ata që sot bërtasin

Kryeministri Edi Rama, edhe këtë mëngjes ka publikuar në faqen e tij të “Facebook” disa foto nga një projekt i Rilindjes Urbane.

Bëhet fjalë për urën e Broshkës në qytetin e Elbasanit.

Kliko per me shume info

Rama thotë se projekt është jetësuar nga qeveria e tij, dhe jo nga ata që bërtasin sot, duke thumbuar kështu PD-në.

Postimi:

MIRËMËNGJES 😀
dhe me këto dy pamje të Urës së Broshkës në Elbasan, deri dje kur qeverisnin ata që sot bërtasin dhe sot kur Rilindja Urbane po vazhdon të shtrihet përtej qendrave të bashkive të reja, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

LEXO EDHE:  Gjici i përgjigjet Salianjit: Bashkë takohemi në gjykatë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here