Rama publikon disa foto dhe ‘thumbon’ PD: Deri dje qeverisnin ata që sot bërtasin

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama, edhe këtë mëngjes ka publikuar në faqen e tij të “Facebook” disa foto nga një projekt i Rilindjes Urbane.

Bëhet fjalë për urën e Broshkës në qytetin e Elbasanit.

Kliko per me shume info

Rama thotë se projekt është jetësuar nga qeveria e tij, dhe jo nga ata që bërtasin sot, duke thumbuar kështu PD-në.

Postimi:

MIRËMËNGJES 😀
dhe me këto dy pamje të Urës së Broshkës në Elbasan, deri dje kur qeverisnin ata që sot bërtasin dhe sot kur Rilindja Urbane po vazhdon të shtrihet përtej qendrave të bashkive të reja, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.