Rama i kontrollin Facebook-un Janit, i thotë “bëj pak fiskulturë se je rënduar”

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me nje qytetar qe i ka kerkuar llogari per mungesen e investimeve nje rruge ne Vlore.

“Po kte rrugen e lumit te vlores kur do ta mbarosh zoti rama apo do besh nje her rrugen e arberit ate le ta bej saliu se ai e filloi ti mbarona kte rrugen e lumit te vlores asfltoje te pakten gjysmen se ke len ne mes,” shkruan ai.

Kliko per me shume info

Kreu i qeverisë Edi Rama, që mesa duket se e ka parë mirë profilin e qytetarit që i shkruan, i përgjigjet:

“Jani bej pak fizkulture vella se qenke renduar qamet dhe mos u merr me rrugen e lumit se ate e kam merak vete, do mbaroje kur ka afatin!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.