Rama në Dibër, Berisha “e përshëndet” me këtë foto

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama së bashku me qeverinë e tij ndodhen sot në Dibër në mbledhjen informale të radhës.

Sakaq, ish-kryeministri Sali Berisha e “përshëndet” me një foto nga Maqellara ku tregohet gjendja skandaloze dhe mjerane e ambulancës së fshatit.

Kliko per me shume info

“Ja sa i beson dibrani Norieges apo Edvin Kristaq Ramës”, shkruan Berisha ndërsa publikon mesazhin e qytetarit digjital:

“Mirëmëngjes z.Berisha! Shifeni gjendjen e ambulancës tonë në Maqellarë. Dhe vjen ky plehu kryeministër për të na prezantuar projektin e rrugës”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.