Pse po hesht Rama? Basha: Ai është gati të zhvishet lakuriq

Kryedemokrati Lulzim Basha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po ben gjithcka per te shmangur pergjigjet e nje sere pyetjeve per te cilat ai duhet te pergjigjet, por nuk do t’ja dale.

Basha iu përgjigj pyetjes së mediave lidhur me kërkesën e PS-së për shkarkimin e kreut të KQZ, Zguri.

Kliko per me shume info

Basha tha se “Rama është gati të zhvishet lakuriq, pse e mbrojti Tahirin, pse nuk flet asnjë fjalë për paratë e drogës dhe patentat e lundrimit të Tahirit, ka dy javë që hesht, ai po bën gjithçka për tiu shmangur këtyre pyetjeve, dhe përgjigja është në këtë kontekst, po bën dhe do bëjë gjithçka por nuk do t’ja dalë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.