Kaos e radhë të gjata në Kakavijë, autoritetet greke: Kemi probleme me sistemin

Kliko per me shume info

Një problem me kompjuterët ka shkaktuar probleme për kalimin e personave në pikën kufitare të Kakavijës.

Si pasojë e një problemi në sistemin grek të kompjuterëve janë krijuar radhë të gjata në doganë.

Kliko per me shume info

Mësohet se lejohet kalimi vetëm i personave me dokumente greke dhe personat që janë brenda zonës Schengen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.