Video/ Qeni i braktisur bëhet hero, sulmon grabitësin e gruas në mes të rrugës

Kliko per me shume info

Një grua po kalonte rrugën e qetë, ndërsa grabitësi e sulmon për ti marrë çantën.

E gjithë skena është ndjekur nga një qen rruge i cili menjëherë ka ndërhyrë duke sulmuar grabitësin dhe në këtë mënyrë duke shpëtuar gruan.

Kliko per me shume info

Kamerat kanë regjistruar ngjarjen e ndodhur në Podgoricë në Mal të Zi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.