Qëllohet me plumb në kokë, gjarpri bën rezistencë 25 minuta

Kliko per me shume info

Një piton është qëlluar me një plumb në kokë, por ajo që ka ndodhur i ka shokuar ata. Mbi pitonin ka qëlluar një 24-vjeçar, i cili paguhet për të vrarë gjarpërinjtë në Florida, SHBA.

Eric dhe e dashura e tij Kerry Sill qëlluan me një pistoletë të vogël në drejtim të gjarprit në pjesën e kokës, por ai nuk ngordhi direkt, por pas 25 minutash.

Kliko per me shume info

Erik paguhet për të vrarë gjarpërinjtë, pasi ata paraqesin ‘kërcënime të drejtpërdrejta për njerëzit dhe kafshë të egra./tvklan.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.