Pukë/ Burri bie nga lartësia, ndodhet në gjendje të rëndë

Një 55-vjeçar është transportuar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore pas një aksidenti në punë.

Sipas informacioneve policore, ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Pukë.

Kliko per me shume info

Një punëtor pastrimi në një karburant në qytet, duke punuar ka rënë aksidentalisht nga lartësia. Burri, A.F, 55 vjeç, banues në fshatin Dedaj, u transportua në spitali në gjendje të rëndë shëndetësore.

LEXO EDHE:  Humbet kontrollin Saimir Tahiri: Kam 6 muaj që hesht dhe pres, por nuk duroj më dëngla!

Ndërkohë vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, njofton Policia.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here