Publikoi këngën dy javë më parë, Rita Ora kryeson top listat britanike

Projekti i saj më i fundit i publikuar mban titullin “Anywhere”, dhe shoqërohet edhe nga një klip.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore po shënon sukses pas një mungese të gjatë në botën muzikore.

Kliko per me shume info

Kënga deri më tani përpos klikueshmërisë, po kryeson në top listat britanike, duke lënë pas emra të njohur të industrisë muzikore botërore si Ed Sheeran.

LEXO EDHE:  Teksa të gjithë e pyesin për gjininë e fëmijës, Emina Cunmulaj zbulon vendimin e papritur

Ky sukses, pos Ritës, e ka gëzuar edhe motrën e saj, Elenën e cila ka shpërndarë një foto ku Rita shihej e para në listë, duke shprehur kështu gëzimin e saj për arritjen e motrës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here